Sıkça Sorulan Sorular

Frolicat Nedir ?
Frolicat oyuncakları kediniz ve köpeğiniz oynasın diye disayn edilmiş lazerli interaktif oyuncaklardır. Frolicat'in lazer ışınları kedinizin tüm gün evde yakalamak için takip edeceği kesinlikle güvenli ve eğlenceli ışın noktalarıdır.  Bizim oyuncaklar geleneksel plastik farelerden, tüylü çubuklardan ve ses çıkaran toplardan çok daha ilginçtir çünkü evcil hayvanınızla otomatik olarak oynarlar. Kedinizin saldırması için saatlerce tüylü çubuğu sallamanıza ve koşması için sürekli topu atmanıza gerek kalmaz. Frolicat oyuncaklarının  daha önceden ne yapacağı belli olmayan hareketlerli kedinizin doğasına uygun olarak pusu kurup saldırması ile karşı konulamazdır. Köpek dostlarımızda tabi ki oyuncaklarımızı beğeniyorlar.  Frolicat Bolt veya Drat'ı  yere kurunuz ve köpeğinizin kırmızı ışığı yakalaması için sarfettiği eforu seyrediniz.-

Bu Oyuncakları Nereden Alabilirim ?  
Frolicat oyuncaklarını sitemiz www.frolicattr.com  dan veya sitemizde açıkladığımız noktalardan alabilirsiniz.

Hangi Ürünler Köpekler İçin Daha Uygundur ?
Frolicat Bolt ve Dart köpekler için kullanılabilir.  Dart daha geniş bir alanda 360 derece dönerek köpeklerin daha alışkın olduğu motifleri çizer,  Bolt ise sürekli tekrar eden ve kısıtlı bir alanda köpeğinizin ilgisini çekecek motifleri kullanır.

Evcil Hayvanımız Kırmızı Noktayı Yakalıyabilirmi ?
Frolicat Bolt oyun esnasında durur ve tekrar başlar, durduğu anda evcil hayvanınız lazer ışığı yakalama şansı vardır.

Oyuncaklar Nasıl Çalışır ?
Oyuncaklarımızda düşük seviyede lazer vardır. Bolt  4 adet AA pille ve diğerleri 3 adet AA pille çalışır.

Lazer Oyuncakla Oynamanın En İyi Yolu Nedir ?
Veterinerler evcil hayvanınız lazer oyuncakla oynadığı zaman takip edebilirsiniz  tavsiyesinde bulunur. Frolicat Bolt'u kullanım kılavuzundaki talimatlara uygun oynayınız. Lazerle oynadığı zaman onu teşvik etmek amacıyla ödül verebilirsiniz. İlk defa oynayacak ise  yeni oyuncağa tepkisini ölçmek için manuel başlamanızda fayda olabilir.

Bolt ile Dart arasında ne fark var ?

BOLT : Yerde ve duvarda rastgele motifler çizer.  Masada , rafta  veya elinizde tutabilirsiniz. Köpekler ve kediler için idealdir. Otomatik ve manuel kullanabilirsiniz. Sadece bir hız ayarı vardır. Oyun süresi 15 dakikadır.  
DART:  Yerde yuvarlak rastgele lazer motifleri çizer. Sadece yere kurabilirsiniz. Köpekler ve kediler için idealdir. Sadece otomatik çalışma sistemi vardır.4 adet hız ayarı vardır. 5 , 10 , 15 , 20 dakikalık oyunlara ayarlayabilirsiniz.

Frolicat Bolt'u Nasıl Kontrol Edebilirim ?
Frolicat Bolt'un lazerini yere, duvara veya başka şeylerin üstüne yansıtabilirsiniz. Ayarlanabilir aynası ile size oyun alanınızın ölçüsünü azaltır veya çoğaltır. Otomatik olarak ve kendinizin oynayacağı şekilde ayarlanabilir iki ayarı vardır.  Bolt'u otomatik olarak ayarlarsanız otomatik olarak 15 dakika kendiliğinden rastgele motifler çizer.  Kendiniz oynamak isterseniz de elinizle çevirerek kedinizin oynayacağı şekilde lazeri yansıtabilirsiniz.

Frolicat Bolt'u elinizle oynayabilirmisiniz ?
Evet oynayabilirsiniz. Lazer çalışır fakat motor komut vermez buda size lazeri istediğiniz yere yansıtma şansı verir. Manuel ayarda da oyun 15 dakika sürer devam etmek isterseniz tekrar açma/kapama düğmesine basmanız gerekir. Manuel ayar için açma/kapama düğmesine basarak çalıştırın ve bu düğmeye 3 saniye elinizi basılı tutun.

Frolicat Bolt Otomatik Ayarda  Ne Kadar Çalışır ?
Bolt otomatik olarak 15 dakika çalışır ve durur, çalışırken durdurmak isterseniz açma/kapama düğmesine basabilirsiniz.

Frolicat Dart'ı Nasıl Kontrol Edebilirim ?
Dart'ın 4 adet hız ayarı ve 4 adet zaman ayarı vardır. Dart'ı çalıştırdığınızda ilk hız ayarında ve 5 dakika çalışma süresindedir. Zaman ayarı düğmesine basarak 10, 15 ve 20 dakikaya ayarlayabilirsiniz. Hız ayar düğmesine basarak ta hızını ayarlayabilirsiniz.

Frolicat Dart Otomatik Ayarda Kaç Dakika Çalışır ?
Dart'ın çalışma süresini zaman ayarı düğmesine basarak ayarlayabilirsiniz. Dart 5,10,15 ve 20 dakika olarak ayarlanabilir.

Frolicat Pounce'un  çalışma süresi nekadardır ?
Her oyun süresi 10 dakikadır.

Frolicat Pounce'da Manuel Ayar Varmı ?
Hayır yok. Pounce'da  Marshal Faresinin hızını ayarlayabilirsiniz ve 4 adet hız ayarı vardır.

Frolicat Flik'te Zaman Ayarı Varmı ?
Hayır, Flik'te zaman ayarı yoktur ve oyunu sadece açma/kapama düğmesine basarak durdurabilirsiniz.

Frolicat Flik'in İpi Hangi Maddeden Yapılmıştır ?
Flik'in ipi yumuşak kauçuktan yapılmıştır.