Düşüncelerimiz ve Yapmak İstediklerimiz.

Bizi Diğerlerinden Ayrı Yere Koyan Nedenler:

Evcil hayvanların sorunlarını çözebilmek için , evcil hayvan eğitmenleri ve hayvan severleri işe alarak olağan üstü bir kadroyla ve özveriyle gece gündüz çalıştık. Beraber çalışarak evcil hayvan sahiplerinin problemlerini çözecek ürünler geliştirdik. Bir ürünü piyasaya sunmadan önce gerçek bir kedi ve sahibiyle ev testinden geçirdik. Bu test bize piyasaya sunacağımız oyuncağın evdeki dayanıklılığı , kırılmadan adrese teslimatı ve faydalı bir oyun deneyimine sahip olup olmadığı hakkında geri bilgi akışı sağlar.

Değerlerimiz Bize Her Zaman Başarılı Olmamızı ve Bu Başarıyı Sürdürmemizi Söyler.

- Deneme : Neyin en iyi işe yaradığını görmek için bir çok şeyi denemek zorundayız. Hatalarımızın farkına varmayı öğrenme ve gelişme sürecinin bir parçası olarak görürüz. En büyük başarısızlıkta hatanın sürekli yapılmasıdır.

- Dürüstlük : Bizim için dürüstlük kısa dönem kardan çok daha önemlidir. Biz her zaman çalışanlarımıza , ortaklarımıza , müşterilerimize , tedarikçilerimize ve hissedarlarımıza doğru ve açık sözlüyüz.

- Ortam : Oluşturmak istediğimiz çalışma ortamı açıklık , eşitlik ve ekip çalışmasından ibarettir.

- Başarma Yolu : Biz her problem ve durumda mutlaka başarmanın bir yolu olduğuna inanıyoruz.

- Verimlilik : Ürünlerimizin ve bizim temel kültürümüz şirket içi verimliliği sürekli kılmaktır.

- Dinlemek : İşimizi ve ürünlerimizi daha da geliştirmek için biz her zaman müşterilerimizi , çalışanlarımızı ve tedarikçilerimizi dinleriz.

- Son : Hep işin sonunu inşa etmek için çalışırız. Radio System kültürü ve yöntemleri sayesinde önümüzdeki bir çok nesil'e yetecek sistemi inşa etmektedir