Frolicat Sahipleri Neler Söylüyor ?

Nanda 'yı seyretmeyi çok seviyorum, hayatta gördüğüm en eğlenceli zamanı geçiriyor ve bende gülmekten ölüyorum.
Natalie R, FroliCat™ DART™

Köpeğim Billy  enerji dolu ve oynamayı çok seviyor,bense eve geldiğimde bir tek akşam yemeğini düşünebiliyorum. Frolicat Dart köpeğim Billy için çok uygun çünkü hem kurulumu çok kolay hem de  onu inanılmaz eğlendiriyor.
Andrew M, FroliCat™ DART™

Evcil hayvanlar için sanki eğlence parkı gibi.
Scott R, FroliCat™ DART™

Frolicat Dart Walter için evin içinde inanılmaz bir antreman oyuncağı , bizim içinde eğlence kaynağı.
Jay & Sarah V , FroliCat™ DART™

Piyasada bulduğum en iyi lazer oyuncak. Kuralsız  ve yavaş lazer hareketleri  kedimi yıldırmadan sürekli ilgisini çekiyor.
J. Smith, FroliCat™ BOLT™

Kedilerin can sıkıntısına karşı elinizdeki en sağlam cephane.
S. Patton , FroliCat™ BOLT™

Atlanta'da  no-kill,no-cage barınağında gönüllüyüm, birisi Frolicat oyuncaklarını bağışladı , kediler için oynaması bizler içinde seyretmesi daha eğlenceli bir şey olamaz. İster yavru ister yetişkin kediniz olsun bunlarla oynamaya kesinlikle karşı koyamıyorlar.
P. Anderson, FroliCat™ BOLT™

Bu oyuncak şimdiye kadar aldığım en iyi kedi oyuncağı.  Kediniz için bu parayı harcayın lütfen. Kediniz için belirli bir zaman limiti koyuyor ve otomatik olarak kapanıyor.
L. Sica, FroliCat™ BOLT™

Üniversite öğrencisiyim ve çalışıyorum dolayısıyla eve seyrek gidiyorum, Bolt'u görünce çok heyecanlandım. Kedilerim ben olmadan da saatlerce ister yerde ister masanın üstünde oynayabileceklerdi.  Onları kucağıma alıp sevmekten daha çok istiyorlar ve tekrar geri dönüp kırmızı lazer ışığı yakalamaya çalışıyorlar. Kedilerimi bukadar eğlendirdiğiniz için teşekkür ederim.
Cristina G, FroliCat™ BOLT™